+ 48 22 498 17 82

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa

Profesjonalne zdjęcia produktowe

Na co zwracasz uwagę podczas robienia zakupów? Twoją uwagę bardziej przykuwają zdjęcia, czy opis produktu? Zdecydowana większość odpowie ? zdjęcie. Właśnie taki jest mechanizm zachowań konsumentów, dlaczego więc tego nie wykorzystać?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo, rozwijający się sklep internetowy, czy dużą firmę z pewnością potrzebujesz zdjęć swoich produktów. Są one wizytówką firmy. Dzięki nim klient ma wrażenie, że firma dba nawet o najmniejsze szczegóły.

Zgłoś się do nas, a wykonamy profesjonalne zdjęcia Twoich produktów, którymi wyróżnisz się na tle konkurencji i zwrócisz uwagę potencjalnych klientów. Działamy na profesjonalnym sprzęcie, który w połączeniu z naszym doświadczeniem i pomysłami pozwoli stworzyć zdjęcia najlepszej jakości.

Gdzie wykorzystuje się zdjęcia produktowe?

Zdjęcia produktowe tzw. packshoty prezentowane są w wielu miejscach. Obecne są w zasadzie na większości stron internetowych, w szczególności w sklepach internetowych, ale także w postaci banerów, reklam, czy drukowanych materiałach reklamowych. Wszelkiego rodzaju katalogi, broszury, ulotki, opakowania produktów, czy gazetki reklamowe byłyby w zasadzie bezużyteczne bez profesjonalnych zdjęć.

Jak powinny wyglądać idealne zdjęcia produktowe?

Zdjęcia produktowe to forma reklamy, której celem jest przyciągnięcie uwagi klientów. Większość potencjalnych odbiorców przekazu to wzrokowcy, jednak nie zwrócą oni uwagi na zdjęcie marnej jakości. Packshoty muszą być zawsze jak najwyższej jakości, tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Zdjęcie musi przedstawiać jak najwięcej szczegółów produktu, aby klient mógł go poznać i odnieść wrażenie, że ogląda dany przedmiot na żywo. Profesjonalnie wykonane zdjęcie musi być odpowiednio doświetlone. Zazwyczaj wykorzystuje się białe tło, które jest neutralne i nie ?kłóci się? z produktem, nie odciąga uwagi od celu ujęć. Co najważniejsze zdjęcia zawsze powinny przedstawiać realny wygląd produktu. Nie ma tutaj miejsca na zniekształcenia i niezachowane proporcje.

Napisz do nas

Kontakt

footer-logo
52.3391933
20.8910222