+ 48 22 498 17 82

Doradztwo i optymalizacja

Doradztwo i optymalizacja

W czym możemy Ci pomóc?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w ramach oferty proponujemy doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów druku, procesu produkcyjnego oraz kosztów transportu. Na podstawie informacji zdobytych od klienta przeprowadzamy analizę sytuacji firmy, z uwzględnieniem jej profilu działalności, możliwości finansowych oraz założonych celów. Następnie opracowujemy plan działania w pełni dostosowany do potrzeb firmy, który po akceptacji przez klienta wdrażamy w życie.

Co zyskujesz?

Posiadając specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie świadczenia usług poligraficznych możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze, kreatywne rozwiązania dostosowane do potrzeb. Różne technologie druku, dostępne w naszej ofercie dają nam możliwość optymalnego ich doboru biorąc pod uwagę m.in. nakład wydruku, czy preferencje zleceniodawcy. Przy tym niezależnie od rodzaju druku, czy materiału dajemy gwarancję najwyższej jakości produktów. Przygotowujemy także projekty graficzne, dzięki czemu mamy pewność, że są one odpowiednio przygotowane do druku.

Do kogo kierujemy ofertę?

Zachęcamy do kontaktu z nami i podjęcia współpracy firmy oraz korporacje, które zainteresowane są projektowaniem oraz wydrukiem materiałów reklamowych takich jak:

 • Katalogi
 • Ulotki i foldery
 • Koordynacja złożonych kampanii reklamowych
 • Stoiska promocyjne, rollupy, trybunki
 • Materiały POS, w tym kosze zasypowe i opakowania SRP
 • Plakaty i Banery reklamowe
 • Identyfikatory sklepowe
 • Bilboardy
 • Wizytówki
 • Gadżety firmowe
 • Gazetki reklamowe

Jesteśmy gotowi podjąć się także innych, niestandardowych zleceń. W ramach współpracy z klientem zajmujemy się także dostarczeniem materiałów oraz samodzielnym przygotowaniem projektów przez naszych grafików.

Czy można poprawić zamknięty plik PDF?

Problem z jakim boryka się mnóstwo firm i korporacji to błędy w otrzymanych ze studia graficznego plikach PDF które uniemożliwiają prawidłowy druk. Poprawa takich plików w studiu gdzie były generowane zajmuje nieraz kilka dni. Związane jest to często z długim czasem generowania i wagą samych plików, jak również samym procesem rozpisania każdego zlecenia korporacyjnego w systemie. Potrafimy edytować teksty, zdjęcia, diagramy w zamkniętych PDF-ach, jak również zoptymalizować plik tak, aby można było prawidłowo wykonać pracę.

Konfekcjonowanie i dystrybucja czyli szczęśliwy koniec !

No i ostanie dwa etapy procesu. Spakujemy, zorganizujemy bezpieczny transport towaru i dostarczymy pod wskazany adres. Przesyłki wysyłamy w każde miejsce na świecie. Ograniczymy koszty i dobierzemy odpowiedni środek transportu adekwatny do wysyłanego towaru.

Napisz do nas

Kontakt

footer-logo
52.3391933
20.8910222