+ 48 22 498 17 82

Druk wielkoformatowy i stoiska

Druk wielkoformatowy i stoiska

Daj się zauważyć

Każdy kto prowadzi własną firmę wie jak ważne jest zaistnienie w świadomości klienta. Nie jest to zadanie proste, ale z naszą pomocą jest jak najbardziej możliwe! Druki wielkoformatowe pozwalają dotrzeć w szybki sposób do wielu odbiorców jednocześnie. Dzięki temu, że obejmują duże powierzchnie ciężko je przeoczyć. Dodatkowo na ich korzyść przemawia także stosunkowo niska cena.

>Czym jest druk wielkoformatowy?

Druk wielkoformatowy pozwala na tworzenie materiałów reklamowych o różnym formacie z wykorzystaniem materiałów banerowych, folii oraz papieru. Dzięki temu możemy spełniać nawet najbardziej wymagające życzenia naszych klientów. Wybór odpowiedniego materiału oraz wysokiej jakości sprzęt gwarantuje, że przygotowane materiały mogą być bez obaw umieszczane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Wykazują wysoką odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu wydruk nie ulega zniszczeniu lub zniekształceniu.

Z wykorzystaniem techniki druku wielkoformatowego mogą powstać m.in.:
  • Banery reklamowe ? przeznaczone do powieszenia w galeriach handlowych, ale także na ogrodzeniach
  • Folie samoprzylepne ? druk na formach samoprzylepnych sprawdzi się w przypadku oklejania elementów wystawowych, witryn sklepowych np. na czas remontu, czy pojazdów samochodowych
  • Billboardy, plakaty, citylighty ? wydruki dostępne w różnych wymiarachw zależności od miejsca przeznaczenia. Przekaz reklamowy o dużej widoczności
  • Fototapety ? przygotowywane na specjalnym materiale tapetowym przeznaczone do sklepów, klubów sportowych, pomieszczeń firmowych itp.
Spersonalizowane stoiska targowe

Stoisko targowe powinno być wizytówką firmy. Ważne, aby klient już od pierwszej chwili kojarzył je z konkretną firmą, dlatego proponujemy Ci profesjonalne oklejenie stoiska targowego. Podnosi to znacznie jego atrakcyjność, przykuwając uwagę i tworząc klimat zachęcający do jego odwiedzenia. Tak zaaranżowane stoisko z pewnością przyczyni się do zwiększenia liczby klientów zainteresowanych ofertą Twojej firmy.

Litery przestrzenne i kasetony podświetlane

Atrakcyjną forma prezentacji firmy są litery przestrzenne oraz kasetony. Litery przestrzenne mogą być podświetlone lub wykonane są ze styroduru. Są świetną formą zwrócenia uwagi na firmę, produkt, bądź usługę. Podobne zadanie spełniają kasetony reklamowe, które są widoczne nawet po zmroku. Wykonane z użyciem dobrych materiałów oraz oryginalnym designem na pewno zostaną zauważone i docenione przez odbiorców reklamy.

Od projektu do wykonania

Nasz firma poprowadzi Cię poprzez każdy etap tworzenia wydruków wielkoformatowych oraz innych materiałów reklamowych. Zajmujemy się nie tylko ich wykonaniem, ale również profesjonalnym projektem. Współpraca z architektami pozwala nam na przygotowanie estetycznych wizualnie oraz skutecznych pod względem marketingowych materiałów, ponieważ nam także zależy, aby Twoja firma odniosła sukces. Po wykonaniu projektu przedstawiamy klientowi wizualizację pokazującą zamontowany produkt końcowy. Dzięki temu klient może ocenić jej efekt, jeszcze przed ostateczną realizacją zlecenia.

Napisz do nas

Kontakt

footer-logo
52.3391933
20.8910222