Art Zone Media – pełna obsługa firm i korporacji

Druk cyfrowy

Profesjonalne materiały w druku cyfrowym

Zajmujemy się projektowaniem oraz profesjonalnym wydrukiem cyfrowym materiałów poligraficznych takich jak katalogi reklamowe, foldery, teczki, ulotki, broszury, czy gazetki reklamowe. Odpowiednio przygotowane materiały reklamowe są istotnym elementem spójnego wizerunku firmy, dlatego warto w tej kwestii zaufać doświadczonym specjalistom. Druk cyfrowy pozwala na wykonywanie wydruków bezpośrednich, bez konieczności wydruków próbnych oraz przygotowywania form drukarskich, co wpływa zarówno na oszczędność czasu, jak i obniżenie kosztów.

Zalety druku cyfrowego:

Nasze wydruki cyfrowe wykonujemy urządzeniami o bardzo wysokiej jakości, które zapewniają jakość porównywalną z rzeczywistym drukiem offsetowym, a często nawet lepszą.

Wykonane prace możemy oprawić w spirale metalową, zszyć lub skleić technologią PUR zapewniającą doskonałą jakość wiązania.

Jedną z największych zalet, które charakteryzują druk cyfrowy jest bardzo szybki czas realizacji zlecenia. Sprawdza się w przypadku, gdy klientowi zależy na jak najszybszym wykonaniu zlecenia.

Druk cyfrowy polecany jest przede wszystkim do małych i średnich nakładów. Jest w zasadzie jedynym rozsądnym rozwiązaniem, gdy zachodzi potrzeba wydruku jednego egzemplarza katalogu, czy broszury.

Druk cyfrowy charakteryzuje się większą trwałością, niż druk offsetowy. Ma istotne znaczenie w szczególności w przypadku produktów wystawianych na działanie promieni słonecznych.

Zgodnie ze zróżnicowanymi potrzebami klientów w druku cyfrowy oferujemy różne podłoża oraz uszlachetnienia materiałów. Wydruki mogą być wykonane m.in. na papierze kredowym, satynowym, ozdobnym, ekologicznym, folii magnetycznej, a nawet na PCV. Wydruk można wykończyć folią matową, satynową lub błyszczącą.

Jedną z najważniejszych zalet druku cyfrowego jest możliwość wykonania personalizacji. Umożliwia wykonanie wydruków adresowanych imiennie, posiadających numer seryjny lub dowolny inny tekst. Oznacza to, że każdy egzemplarz może posiadać indywidualne elementy. Pliki powinny być przygotowane w formacie arkusza kalkulacyjnego EXCEL.

Wydrukowane prace możemy od razu poddać obróbce sztancowania, czyli wycinania do określonego kształtu. Wykonujemy te prace z wykorzystaniem wykrojników tradycyjnych, jak również cyfrowych urządzeń wycinających.

Exit mobile version